У 1990 році закінчив медичний факультет УжДУ.
В 1990-1991рр. проходив інтернатуру по кардіології на базі Мукачівської
ЦРЛ.
1992 р. – спеціалізація з нефрології-хронічний гемодіаліз, НДІ урології та
нефрології, м. Київ.
1997 р. – курси підвищення кваліфікації за спеціальністю нефрологія, КМАПО ім.
П.Л.Шупика, м. Київ,
В 2001р. – проходив стажування у відділенні екстракорпоральної
детоксикації Українського Центру інтенсивної терапії сепсису, де засвоїв:
плазмофорез, УФОК, гемосорбцію.
У червні 2007р пройшов підготовку на базі Харківського центру урології
та нефрології по підготовці проведення перитонеального діалізу.
В грудні 2016р - пройшов курси тематичного удосконалення на базі КНДІ
нефрології м.Київ з циклу «Гемодіаліз».
В квітні 2017р - пройшов курси тематичного удосконалення на базі КНДІ
нефрології м.Київ з циклу «Інтенсивна нефрологія».