Котик Віктор Валерійович

У 2011 році закінчив медичний факультет УжНУ.
У 2013 році - інтернатура за фахом “Внутрішні хвороби”.
У 2015 році - спеціалізація по нефрології в НМАПО ім. П.Л. Шупика.
У 2020 році - присвоєна “перша” кваліфікаційна категорія зі спеціальності нефрологія.